Sort by
  • Eleven All Stars

    ★★★★★

  • Stutz

    ★★★½

  • Overdose

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Grand Prix Explorer

    ★★★★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Athena

    ★★★★½

  • Me Time

    ★½

  • Samaritan

    ★★★

  • The Next 365 Days

    ½

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Masquerade

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★★

  • November

    ★★★★½

  • The Takedown

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Spider-Man: All Roads Lead to No Way Home

    ★★★★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • MST : Moyennement Sûr du Titre

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Notre-Dame on Fire

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Goliath

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Employee of the Month

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Angèle

    ★★★★

  • Superwho?

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Lords of Scam

    ★★★★★

  • Murder Party

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ½

  • The Guilty

    ★★★★

  • Patrick & Sebastien Vs The Fake News

    ★★

  • Some Like It Rare

    ★★★½

  • Being James Bond

    ★★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Spoiled Brats

    ★★★

  • OSS 117: From Africa with Love

    ★★½

  • Titane

    ★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Presidents

    ★★★½

  • The Ice Road

    ½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Black Box

    ★★★½

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★★★

  • The Misadventures of Hedi and Cokeman

    ★★★½

  • The Mauritanian

    ★★★★★

  • Outside the Wire

    ★★★★