Lynn has logged 15 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
The Rewrite

The Rewrite

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Heaven Help Us

Heaven Help Us

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Playing It Cool

Playing It Cool

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
To Hell and Back: The Kane Hodder Story

To Hell and Back: The Kane Hodder Story

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Idiocracy

Idiocracy

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Finding Your Feet

Finding Your Feet

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Nightmares in Red, White and Blue

Nightmares in Red, White and Blue

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Out of Print

Out of Print

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
At the Drive-In

At the Drive-In

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Green Room

Green Room

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Thing

The Thing

1982
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Cujo

Cujo

1983
×
★★★
Edit this entry  
09
Late Night

Late Night

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Weird Science

Weird Science

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Only the Lonely

Only the Lonely

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry