Sort by
  • Purple Hearts

    ★★

  • Joel Kim Booster: Psychosexual

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Wrath: A Seven Deadly Sins Story

    ★★★

  • Ambulance

    ★★

  • The Batman

    ★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • Butlers in Love

    ★★★

  • An Unexpected Christmas

    ★★★★

  • My Christmas Family Tree

    ★★★

  • Love Hard

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★★

  • Roadhouse Romance

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • A Little Daytime Drama

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★

  • Her Pen Pal

    ★★★½

  • Left for Dead: The Ashley Reeves Story

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • A Predator Returns

    ★★★★½

  • Baby, It's Cold Inside

    ★★★

  • The Clue to Love

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • SAS: Red Notice

    ★★½

  • Fit for a Prince

    ★★★

  • Playing Cupid

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Beverly Hills Wedding

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Obsession: Her Final Vengeance

    ½

  • Rent-A-Pal

    ★★★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★½

  • The Donut King

    ★★★½

  • Romance in the Air

    ★★★

  • Sleeping with Danger

    ★★★★

  • The Silencing

    ★★★★

  • Obsession: Escaping My Ex

    ½

  • Obsession: Stalked by My Lover

    ½

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Just My Type

    ★★★★★

  • A Predator's Obsession

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The Call of the Wild

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Jasper Mall

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • Holiday Date

    ★★★

  • Bombshell

  • Little Women

    ★★

  • Black Christmas

    ½

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Merry & Bright

    ★★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • The Addams Family

    ★★★★★

  • Identity Theft of a Cheerleader

    ★★★★

  • Killing Patient Zero

    ★★★

  • Bottled with Love

    ★★★★★

  • Olympic Dreams

    ★★★★

  • Polar

    ★★★★

  • Mingle All the Way

    ★★★

  • Night Hunter

    ★★★½

  • Making Montgomery Clift

    ★★★

  • A Simple Wedding

    ★★★★

  • Love in Design

    ★★★

  • Dog Days

    ★★★★½