Sort by
  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • He's All That

  • The Voyeurs

    ★★

  • Rebecca

    ½

  • After We Collided

    ½

  • Normal People

    ★★★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★

  • The Knight Before Christmas

  • Seth Meyers: Lobby Baby

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The King

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • I Love You, Now Die: The Commonwealth v. Michelle Carter

  • Game of Thrones: The Last Watch

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • The Sun Is Also a Star

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

  • After

  • In the Time It Takes to Get There

  • Five Feet Apart

    ★★

  • Mickey and the Bear

    ★★★

  • Us

    ★★★★

  • The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley

    ★★★★

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Vice

    ★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • In the Absence

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • Green Book

  • Widows

    ★★★★

  • Life Itself

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • The Favourite

    ★★★★★

  • First Man

    ★★★

  • Roma

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • Set It Up

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • The Kissing Booth

  • Cold War

    ★★★★

  • Book Club

    ★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★

  • Bao

    ★★★★

  • Midnight Sun

  • Wobble Palace

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★

  • Blindspotting

    ★★★★

  • My Dead Dad's Porno Tapes

  • Fifty Shades Freed

    ★★

  • The Post

    ★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★

  • F*&% the Prom