Sort by

trin has logged 19 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
The Voyeurs

The Voyeurs

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Harry Potter and the Order of the Phoenix

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Joy Luck Club

The Joy Luck Club

1993
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
The Voyeurs

The Voyeurs

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
X-Men: Days of Future Past

X-Men: Days of Future Past

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Cinderella

Cinderella

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Cinderella

Cinderella

2021
×
Edit this entry  
06
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
All My Life

All My Life

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
The Joy Luck Club

The Joy Luck Club

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Run

Run

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Spree

Spree

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Edit this entry