• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

  • The Guilty

  • Dune

    ★★★½

  • The Suicide Squad

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Loki

  • Cruella

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Cherry

  • Tom & Jerry

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • Mainstream

    ★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • Mulan

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Airplane Mode

  • Dolittle

    ★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 6 Underground

  • Knives Out

  • The King

  • Joker

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • The Red Sea Diving Resort

    ★★

  • A Rainy Day in New York

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Men in Black: International

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★★

  • Unraveling the Mystery: A Big Bang Farewell

    ★★★★★

  • The Hustle

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Aladdin

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Captain Marvel

  • Velvet Buzzsaw

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Aquaman

  • Robin Hood

  • Venom

    ★★★

  • The After Party

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Pacific Rim: Uprising

  • 7 Days in Entebbe

  • Black Panther

  • Bright

  • Justice League

  • Demi Lovato: Simply Complicated

  • Thor: Ragnarok

  • Woody Woodpecker

  • Divórcio

    ★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★½

  • Stronger

    ★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • One Love Manchester

  • Okja

    ★★★★

  • Life

    ★★★