Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • Plane

  • House Party

    ★★½

  • The Dangerous Rise of Andrew Tate

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Darby and the Dead

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Strange World

    ★★★★

  • Lost Bullet 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • In Pursuit of Light

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • The Munsters

  • Smile

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Me Time

    ★★

  • Samaritan

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★½

  • Untold: The Rise and Fall of AND1

    ★★★★

  • I Came By

    ★★★★½

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★★

  • Beast

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Close

  • Elvis

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Katt Williams: World War III

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • Battle: Freestyle

    ★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Gone in the Night

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

  • Windfall

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Dog

    ★★★★

  • The Quiet Girl

    ★★★★★

  • Uncharted

  • Blacklight

  • Ms. Pat: Y'all Wanna Hear Something Crazy?

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Nanny

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★★