Sort by
  • Black Adam

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Dog

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Pokémon: The Arceus Chronicles

    ★★½

  • Breaking

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★★½

  • American Underdog

    ★★★½

  • A Journal for Jordan

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Injustice

    ½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★★½

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ½

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Breaking News in Yuba County

  • Fatale

    ★★

  • The Ripper

    ★★★★

  • The Dry

    ★★

  • 69: The Saga of Danny Hernandez

    ★★★½

  • Canvas

    ★★★★

  • asdfmovie13

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★★

  • Batman: Death in the Family

    ★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Words on Bathroom Walls

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★★★

  • Irresistible

    ★★

  • Adventure Time: Distant Lands

    ★★★★★