• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Metal Lords

    ★★½

  • The Northman

  • Morbius

    ★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★½

  • Xander De Rycke: XDR15

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dog

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Soil

    ★★★★

  • Four Hours at the Capitol

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Dealer

    ★★★

  • Save Sandra

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Schumacher

    ★★★★

  • Xander De Rycke: Uitgerust & Immuun

    ★★★★★

  • Cool Abdoul

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Attica

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Old Henry

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Queenpins

    ★★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • F*** You Very, Very Much

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Vortex

    ★★★½