Sort by
  • Sharper

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • The Colony

    ★★½

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Coded Bias

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Code 8

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★½

  • Jesus Is King

    ★★★½

  • Bad Education

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Fantastic Fungi

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★½

  • Murder Mystery

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Hustle

    ★★★

  • La Musiquita por Dentro

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★

  • Us

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • The Wandering Earth

    ★★

  • The Report

    ★★★½

  • I Am Mother

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Replicas

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Venom

    ★★★

  • High Life

    ★★★

  • The Predator

    ★★½

  • A Simple Favor

    ★★★★

  • First Man

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★

  • 2036 Origin Unknown

    ★★½

  • Occupation

    ★½

  • Fahrenheit 451

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★★½