Sort by
  • Blade

  • Evil Dead Rise

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Hellraiser

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★½

  • The Munsters

    ★★½

  • Jeepers Creepers Reborn

    ★★★½

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

    ★★★★

  • Nope

  • Baby Oopsie: Murder Dolls

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Evil Bong 888: Infinity High

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Constantine: The House of Mystery

    ★★★½

  • Morbius

    ★★★★

  • Curse Of The Re-Animator

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★★★½

  • Beyond the Resonator

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Marry Me

  • Scream

    ★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Scooby-Doo, Where Are You Now!

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Injustice

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ½

  • Halloween Kills

  • Malignant

    ★★½

  • The Curse of Humpty Dumpty

    ★★★★

  • Candyman

  • Baby Oopsie

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Don't Let Her In

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • The Resonator: Miskatonic U

    ★★★½

  • Scooby-Doo! The Sword and the Scoob

    ★★★½

  • Bliss

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★★★

  • Extinct

    ★★★★★

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★½

  • Castle Freak

    ★★★½

  • Femalien: Cosmic Crush

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Freaky

    ½

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★

  • Enola Holmes

  • Quarantine Girl

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★½

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★★½

  • Escape: Puzzle of Fear

    ★★★½

  • Deathstroke: Knights & Dragons - The Movie

    ★★★½

  • Black Is King

  • Irresistible

    ★★★½