Sort by
  • Fast X

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Pathaan

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★

  • Babylon

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

  • Amsterdam

    ½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • No Bears

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Bros

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • EO

    ★★★★

  • The Eight Mountains

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • RRR

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

  • Moonfall

    ★★½

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★

  • Framing Agnes

    ★★★½

  • All That Breathes

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • The King's Man

    ½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Eternals

  • Encanto

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ½