Sort by
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★★

  • Fallen Angels

    ★★★★★

  • The Nightshifter

    ★★★★

  • The Evil Dead

    ★★★★★

  • Central Station

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Ender's Game

    ★★★

  • Lemonade

    ★★★★★

  • Short Term 12

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Roma

    ★★★★★

  • Green Book

    ½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Bacurau

    ★★★★½