RSS feed for Lucia

Lucia has logged 15 entries for films during December 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Sisters

Sisters

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Insurgent

Insurgent

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Two Night Stand

Two Night Stand

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Hateful Eight

The Hateful Eight

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
White Chicks

White Chicks

2004
×
Read the review Edit this entry  
26
To Kill a Mockingbird

To Kill a Mockingbird

1962
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
Edit this entry  
15
Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Night at the Museum: Secret of the Tomb

Night at the Museum: Secret of the Tomb

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Book of Life

The Book of Life

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Friday the 13th: The Final Chapter

Friday the 13th: The Final Chapter

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Friday the 13th Part VI: Jason Lives

Friday the 13th Part VI: Jason Lives

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Friday the 13th: A New Beginning

Friday the 13th: A New Beginning

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
I'm Still Here

I'm Still Here

2010
×
Read the review Edit this entry  
04
Friday the 13th Part III

Friday the 13th Part III

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry