• Mare of Easttown

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nate Bargatze: The Greatest Average American

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★★

  • Jockey

    ★★★★

  • The Blazing World

    ★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★½

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • How It Ends

    ★★½

  • CODA

    ★★★½

  • Censor

    ★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★★

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

    ½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

    ★★★½

  • Canvas

    ★★★★

  • Holidate

    ★★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Shithouse

    ★★★★

  • Rebecca

    ★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★★

  • Spontaneous

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • I Used to Go Here

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★½

  • Host

    ★★★★

  • Greenland

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Good Boy

    ★★½

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Becoming

    ★★★

  • Extraction

    ★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★

  • Chris D'Elia: No Pain

    ★★★★

  • Cursed Films

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Whitmer Thomas: The Golden One

    ★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Natalie Wood: What Remains Behind

    ★★★

  • Minari

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Shirley

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★