Sort by
  • The Hustle

    ★★★★

  • Snatch

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Urban Legend

    ★★★★½

  • 8 Mile

    ★★★½

  • Donnie Darko

    ★★★½

  • Rush Hour

    ★★★

  • Taxi Driver

    ★★★½

  • American Psycho

    ★★★★

  • Fight Club

    ★★★★★

  • Love & Other Drugs

    ★★★

  • Big Daddy

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • 365 Days

  • Piranha 3D

    ★★

  • A Walk to Remember

    ★★★★

  • Happy Death Day

    ★★★½

  • Pulp Fiction

    ★★★★