Sort by
  • Article 370

    ★★

  • Marmalade

    ★★★

  • Orion and the Dark

    ★★★

  • Argylle

    ★★

  • Fighter

    ★½

  • Suncoast

    ★★½

  • Monsieur Spade

    ★★★

  • Merry Christmas

    ★★½

  • Kho Gaye Hum Kahan

    ★★★

  • Dunki

    ★½

  • Anyone But You

    ★★½

  • Mast Mein Rehne Ka

    ★★★

  • Animal

    ★★★

  • Silent Night

    ★½

  • Wonka

    ★★★

  • The Color Purple

    ★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★½

  • A Murder at the End of the World

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★

  • The Curse

    ★★★★½

  • Jigarthanda DoubleX

    ★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Attack on Titan The Final Chapters: Special 2

    ★★★★★

  • BLUE EYE SAMURAI

    ★★★★

  • All the Light We Cannot See

    ★★½

  • 12th Fail

    ★★★½

  • PLUTO

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

  • Lessons in Chemistry

    ★★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★½

  • Yellow Door: '90s Lo-fi Film Club

    ★★★★

  • Foe

    ★★½

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★

  • Gen V - Prime Premiere

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • maboroshi

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ½

  • The Burial

    ★★★½

  • The End We Start From

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★

  • One Life

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Memory

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★

  • The Peasants

    ★★★½

  • Naga

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Reptile

    ★★★

  • Jawan

    ★★½

  • Green Border

    ★★★

  • Coup de Chance

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • The Promised Land

    ★★★★

  • NYAD

    ★½

  • The Royal Hotel

    ★★★½