• Friends of Mine

    ★★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Elvis

  • Men

  • Top Gun: Maverick

  • Thing from the Factory by the Field

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Dog

    ★★★½

  • Both Sides of the Blade

    ★★★½

  • Shut In

    ★★½

  • Death on the Nile

  • Marry Me

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Battle at Lake Changjin II

  • Hannah Ha Ha

    ★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Honeycomb

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Apparitions

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★

  • Actors

    ★★★½

  • New York Ninja

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★

  • The Execution

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • Earwig

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Good Madam

    ★★★½

  • Metal Detector Maniac

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Go Seppuku Yourselves

    ★★★★

  • What Josiah Saw

    ★★

  • Zeros and Ones

    ★★★★

  • Satan's Servant

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Let's Fall in Love

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The Innocents

    ★★

  • Benedetta

    ★★★½

  • The Souvenir: Part II

    ★★★★

  • Train Again

  • Annette

    ★★★★

  • Hannah in April

    ★★★★

  • Till Death

    ★★★★

  • Heard She Got Married

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Agnes

    ★★★★

  • Poser

    ★★★½

  • Ultrasound

    ★★★★

  • Seance

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★½