• Crush

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★★

  • Perfect Strangers

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • The 355

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Britney vs. Spears

  • The Guilty

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★★

  • He's All That

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★★★

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Deadly Illusions

  • The Fallout

    ★★★★

  • Sentinelle

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Run

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • The Sleepover

    ★★★½

  • The World to Come

    ★★★★½

  • Dangerous Lies

    ★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The Nowhere Inn

    ★★½

  • The Addams Family

    ★★★

  • Make Up

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★½

  • Bonnie and Bonnie

    ★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Triple Frontier

    ★★★½

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • Vita & Virginia

    ★★★★★

  • Tell It to the Bees

    ★★★

  • Widows

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Disobedience

    ★★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★★½

  • Novitiate

    ★★★★