Sort by
  • Do Revenge

    ★★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Split

    ★★★★

  • 47 Meters Down

    ★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Grown Ups 2

    ★★★★

  • Purple Hearts

    ★★★

  • Grown Ups

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★★

  • The Little Hours

    ★★½

  • San Andreas

    ★★½

  • Fatherhood

    ★★★

  • In Time

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • Loving Annabelle

    ★★½

  • Mother's Day

    ★★½

  • The Italian Job

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★