Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • The Prince

    ★★★★½

  • You People

    ★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • One Piece Film Red

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Belle

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Me You Madness

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Deep Blue Sea 3

    ★★★½

  • A Whisker Away

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • One Piece: Stampede

    ★★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★½

  • Scooby-Doo! Return to Zombie Island

    ★★

  • Batman: Hush

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Weathering with You

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Promare

    ★★★★★

  • Brightburn

  • Pokémon Detective Pikachu

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★★½

  • Us

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Vice

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★★★

  • The Haunting of Hill House

  • Venom

  • Halloween

  • One Piece: Episode of Skypiea