Sort by
  • American Nightmare

  • Bad Surgeon: Love Under the Knife

  • A Murder at the End of the World

    ★★★

  • Thanksgiving

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Devil on Trial

    ★★

  • Monster Inside: America's Most Extreme Haunted House

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★½

  • Cassandra

    ★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • NINA AND THE ABYSS

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★

  • Saw X

  • Savior Complex

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • No One Will Save You

    ★½

  • Para os Que Ficam

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Quiz Lady

    ★★½

  • American Fiction

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★½

  • The Messenger

  • The Passenger

    ★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Barbie

    ★★½

  • Red Rooms

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • A Strange Path

    ★★★★

  • Galvão: Olha o Que Ele Fez

  • Perfect Days

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Prisoners of the Snow

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Death's Roulette

    ★★

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Swarm

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Femme

    ★★★½

  • Consecration

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Past Lives

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Missing

    ★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★

  • Lot 36

    ★½

  • Influencer

    ★★½

  • A Friend of the Family

  • Significant Other

    ★★

  • Escasso

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • Smile

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Manticore

    ★★★★

  • Sick

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★

  • The Menu

    ★½