Sort by
  • Perfect Nanny

    ★★★

  • The Staircase

    ★★★½

  • Spider

    ★★½

  • Senior Year

    ★★½

  • Bubba Ho-tep

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Dog

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • The Girl From Plainville

    ★★★

  • La Llorona

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★½

  • Shithouse

    ★★★

  • Anatomy of a Scandal

    ★★

  • Flee

    ★★★

  • X

    ★★

  • The Vault

    ★★½

  • Kajillionaire

    ★★★

  • Unpregnant

    ★½