• Ambulance

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Red Notice

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Army of the Dead

  • Spiral: From the Book of Saw

    ½

  • Save Ralph

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Khaite FW21

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Outside the Wire

    ★½

  • The Dig

    ★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★

  • Long Toast

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • A Christmas Gift from Bob

    ½

  • Mank

    ★★★½

  • Holidate

    ★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★½

  • Mangrove

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • Lovers Rock

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • Project Power

    ★½

  • The Box Assassin

  • The Stunt Double

    ½

  • Fatal Affair

    ½

  • The Old Guard

    ★★½

  • Ava

    ★½

  • If Anything Happens I Love You

  • The Lovebirds

    ★★

  • Not Alone in Here

    ★★★

  • Rhubarb

    ★★

  • New York New York

    ★★★

  • Extraction

    ★★½

  • Tigertail

    ★★★½

  • Coffee & Kareem

    ½

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Spenser Confidential

  • The Weeknd: After Hours

    ★★★½