Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Men

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • 365 Days: This Day

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • The Lost City

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • The House

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Eternals

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Candyman

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★

  • Till Death

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Burrow

    ★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★½

  • Unhinged

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • Fantasy Island

    ★½

  • 365 Days

    ½

  • His House

    ★★★½

  • The Father

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • The Grudge

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 1917

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • Klaus

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Playing with Fire

    ★★½

  • Countdown

    ★½

  • The Addams Family

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★