Sort by
  • The 10th Annual On Cinema Oscar Special

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • The Tuba Thieves

  • Missing

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Deck of Cards: What Went Wrong

  • Smile

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • My Son Hunter

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Deck of Cards

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Section 1

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Showing Up

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • 2000 Mules

    ½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★½

  • Morbius

    ★½

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • The Wendy Kerby Valentine’s Day Special

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Babysitter

  • Line Goes Up - The Problem With NFTs

  • Riotsville, USA

    ★★★

  • Daryll Triplett: No Shame

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • One Shot

    ★★

  • Memoria

    ★★★★★

  • LuLaRich

  • Dear Evan Hansen

  • Dune

    ★★★★

  • Cyrano

    ★★½

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • The Voyeurs

    ★★

  • Nine Perfect Strangers

    ★★

  • Charming the Hearts of Men

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★★½

  • Vortex

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★

  • The Innocents

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • The Souvenir: Part II

    ★★★½

  • Annette

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★½