Sort by

Luke has logged 21 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
SexWorld

SexWorld

1978
×
Edit this entry  
26
Carnival Magic

Carnival Magic

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Escape Room

Escape Room

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Putney Swope

Putney Swope

1969
×
★★★½
Edit this entry  
20
Hot Dog... The Movie

Hot Dog... The Movie

1984
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
The New Man in Charge

The New Man in Charge

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama

Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama

1988
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Watchmen

Watchmen

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Departed

The Departed

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
SM64 - Watch for Rolling Rocks - 0.5x A Presses (Commentated)

SM64 - Watch for Rolling Rocks - 0.5x A Presses (Commentated)

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Hillary's America: The Secret History of the Democratic Party

Hillary's America: The Secret History of the Democratic Party

2016
×
Read the review Edit this entry  
11
Meet the Spartans

Meet the Spartans

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Dark Knight's First Night

The Dark Knight's First Night

1991
×
Edit this entry  
08
The Bay

The Bay

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Batman & Mr. Freeze: SubZero

Batman & Mr. Freeze: SubZero

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Targets

Targets

1968
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Dead Silence

Dead Silence

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Who Killed Aliyah?

Who Killed Aliyah?

2012
×
Read the review Edit this entry  
02
Mare of Easttown

Mare of Easttown

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry