Sort by
  • Troll

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • The Playlist

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★★★

  • Till

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

  • The Good Nurse

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Immaculate Room

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Beast

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Honor Society

    ★★★

  • House of Darkness

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★★★

  • Vengeance

    ★★★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

    ★★

  • Deep Water

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • No Exit

    ★★★