Sort by

lukeirvin has logged 13 entries for films during January 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Menu

The Menu

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
29
TÁR

TÁR

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Infinity Pool

Infinity Pool

2023
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Pale Blue Eye

The Pale Blue Eye

2022
×
★★★
Edit this entry  
21
Missing

Missing

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Skinamarink

Skinamarink

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Sick

Sick

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Whale

The Whale

2022
×
★★★
Edit this entry  
12
Plane

Plane

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
House Party

House Party

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
05
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Puss in Boots: The Last Wish

Puss in Boots: The Last Wish

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry