• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Batman

    ★★★½

  • The Wendy Kerby Valentine’s Day Special

  • Kimi

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • My Sweet Lord

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

  • Hawkeye

  • Sing 2

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Red Notice

  • Eternals

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • The Worst Person in the World

  • Black Widow

    ★★★★

  • Loki

  • In the Heights

  • Bo Burnham: Inside

  • Creating an Army of the Dead

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Army of the Dead

    ★★★

  • 8th Annual On Cinema Oscar Special

  • Bad Trip

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • CODA

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Nate: A One Man Show

  • Two Distant Strangers

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • An Evening with Tim Heidecker

  • Soul

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Nomadland

  • Mainstream

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Tenet

    ★★★★

  • Greenland

    ★★★

  • Hannibal Buress: Miami Nights

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • 8:46

  • Out

  • A Parks and Recreation Special

  • Beastie Boys Story

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★★

  • John Lewis: Good Trouble

    ★★★★★

  • Chris D'Elia: No Pain

  • Devs

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special