Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★½

  • American Nightmare

  • The Curse

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Exorcist: Believer

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★½

  • V/H/S/85

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Passenger

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Reality

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Earth Mama

    ★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Plane

    ★★

  • The Apology

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • A Fabled Holiday

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Significant Other

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night