Sort by
  • King of Killers

  • Vacation Friends 2

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★

  • The Engineer

  • Strays

    ★★

  • T.I.M.

    ★★

  • Miguel Wants to Fight

    ★★

  • The List

    ★★★

  • Inside Man

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Mob Land

  • Sisters

    ★★

  • I Am Rage

    ★★

  • The Monkey King

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★★

  • Happiness for Beginners

    ★★

  • Bawaal

    ★★★

  • The Beanie Bubble

    ★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★

  • Cobweb

    ★★

  • Breaking Point

    ★★

  • The Flood

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Dive

    ★★★

  • Confidential Informant

  • World's Best

    ★★

  • God Is a Bullet

    ★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Greatest Days

    ★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Perfect Find

    ★★

  • Jagged Mind

    ★★

  • The Flash

    ★★

  • Maggie Moore(s)

    ★★

  • Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie

    ★★

  • Bloody Daddy

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

  • Bad Things

  • 97 Minutes

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Shooting Stars

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • The Machine

  • The Boogeyman

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Daredevil Musthafa

    ★★★★

  • Buddy Games: Spring Awakening

  • Anni Manchi Sakunamule

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Space Pups

    ★★★

  • IB 71

    ★★★★

  • Good Night

    ★★★★

  • Rally Road Racers

    ★★★

  • Fast X

    ★★

  • Mercy

    ★★

  • Fool's Paradise

  • Dead Shot

    ★★

  • Crater

    ★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★

  • White Men Can't Jump

    ★★

  • Tell Me a Creepy Story

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • One Ranger

    ★★

  • Love Again

    ★★

  • The Mother

    ★★

  • The Secret Kingdom

    ★★

  • The Black Demon