Sort by
  • Madame Web

    ★½

  • One Day

  • Orion and the Dark

    ★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★½

  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

  • Wonka

    ★★★

  • Doctor Who: The Star Beast

  • Genie

    ★½

  • Leo

    ★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★½

  • Five Nights at Freddy's

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Foe

    ★½

  • Poison

  • Totally Killer

    ★★½

  • The Swan

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★½

  • The Creator

    ★★★

  • Wicked Little Letters

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • Reptile

    ★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • NYAD

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • Strays

    ★½

  • The After

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

  • The Boy and the Heron

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

  • Carl's Date

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★★½

  • The Machine

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½