Sort by
  • Halloween Ends

  • Old People

  • My Best Friend's Exorcism

  • Hocus Pocus 2

  • Werewolf by Night

  • All Quiet on the Western Front

  • The Menu

  • Don't Worry Darling

  • Not Okay

  • Nope

  • Where the Crawdads Sing

  • Bullet Train

  • Fire Island

  • Elvis

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Metal Lords

    ★★

  • The Northman

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

  • Windfall

  • Turning Red

  • The Adam Project

  • The Batman

  • Texas Chainsaw Massacre

  • I Want You Back

  • Death on the Nile

  • Jackass Forever

  • Moonfall

  • Hatching

  • Watcher

  • Fresh

  • Scream

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

  • Licorice Pizza

  • Eternals

  • Ghostbusters: Afterlife

  • The Black Phone

  • The Grandmother

  • Silent Night

  • Halloween Kills

    ★★★

  • The Alpinist

  • Last Night in Soho

  • The Lost Daughter

  • Spencer

  • Dune

  • Malignant

    ★★★★½

  • Candyman

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

  • Lamb

  • The Worst Person in the World

  • Till Death

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Spiral: From the Book of Saw

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Army of the Dead

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

  • Zack Snyder's Justice League

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★