RSS feed for leah ✨

leah ✨ has logged 32 entries for films rated ★★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
Her

Her

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Slaughterhouse Rulez

Slaughterhouse Rulez

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Super 8

Super 8

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Coach Carter

Coach Carter

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Freedom Writers

Freedom Writers

2007
×
★★★½
Edit this entry  
21
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★½
Edit this entry  
05
Isn't It Romantic

Isn't It Romantic

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Roma

Roma

2018
×
★★★½
Edit this entry  
01
Period. End of Sentence.

Period. End of Sentence.

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Merchant of Venice

The Merchant of Venice

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Cam

Cam

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Ibiza

Ibiza

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
American Mary

American Mary

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
In the Mood for Love

In the Mood for Love

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Invitation

The Invitation

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Diary of a Teenage Girl

The Diary of a Teenage Girl

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
All the Money in the World

All the Money in the World

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Bad Batch

The Bad Batch

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Henry's Crime

Henry's Crime

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Collection

The Collection

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Stronger

Stronger

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Box

The Box

2009
×
★★★½
Edit this entry  
06
Mudbound

Mudbound

2017
×
★★★½
Edit this entry  
02
Jigsaw

Jigsaw

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Conjuring 2

The Conjuring 2

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Berlin Syndrome

Berlin Syndrome

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Miss Stevens

Miss Stevens

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry