Sort by
  • Not Okay

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The Unforgivable

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Birds of Paradise

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★★

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

    ★★★★

  • Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

    ★★★½

  • Elite Short Stories: Nadia Guzmán

    ★★½

  • Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe

    ★★★★½

  • Blue Miracle

    ★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • Shiva Baby

    ★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Zola

    ★★½

  • Spree

    ★★★★½

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • 18 Presents

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Fractured

    ★★★½

  • Babyteeth

    ★★★★½

  • Waves

    ★★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★½

  • The Wretched

    ★★½

  • Vivarium

    ★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★★

  • High Life

    ★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★★

  • Vox Lux

    ★★★★

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★

  • Every Day

    ★★½

  • Assassination Nation

    ★★★★½

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • The Upside

    ★★½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Woodshock

    ★★½

  • Lady Bird

    ★½

  • Good Time

    ★★★★

  • The Beguiled

    ★★½

  • The Florida Project

    ★★★★

  • I Am Heath Ledger

    ★★★★

  • Flower

    ★½

  • Hot Summer Nights

    ★★½

  • Beach Rats

    ★★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★

  • Shangri-La Suite

    ★★★★½