Audrey has logged 15 entries for films during January 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Miss Sloane

Miss Sloane

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Bridget Jones's Baby

Bridget Jones's Baby

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Money Monster

Money Monster

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Girl on the Train

The Girl on the Train

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Hidden Figures

Hidden Figures

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Persepolis

Persepolis

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Opening Night

Opening Night

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Hiroshima Mon Amour

Hiroshima Mon Amour

1959
×
★★★★
Edit this entry  
05
Code Unknown

Code Unknown

2000
×
★★★½
Edit this entry  
04
Kubo and the Two Strings

Kubo and the Two Strings

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Big Eyes

Big Eyes

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Never Sleep Again: The Elm Street Legacy

Never Sleep Again: The Elm Street Legacy

2010
×
Edit this entry  
03
American Honey

American Honey

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
O.J.: Made in America

O.J.: Made in America

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Things to Come

Things to Come

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry