Sort by
  • Morbius

    ★★

  • Miraculous World: Shanghai – The Legend of Ladydragon

    ★★★★

  • Words Bubble Up Like Soda Pop

    ★★½

  • Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

    ★★

  • Tokyo Godfathers

    ★★★★½

  • Given

    ★★★★

  • Given

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Wotakoi: Love Is Hard for Otaku

    ★½

  • Blue Spring Ride

    ★★★½

  • Carol

    ★★★★½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★½

  • A Silent Voice

    ★★★½

  • Wild Tales

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Violet Evergarden

    ★½