• Birthday Song - Lewis Capaldi

    ★★★★★

  • Mulan

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • Justice League

    ★★★½

  • Darkest Hour

    ★★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★½

  • The Boss Baby

    ★★★

  • Fist Fight

    ★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Laid in America

    ★★★

  • Brotherhood

    ★★★★★

  • Ice Age: Collision Course

    ★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★½

  • Zootopia

    ★★★★½

  • Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

    ★★

  • Jurassic World

    ★★★★★

  • Paul Blart: Mall Cop 2

  • Home

    ★★★½

  • Turbo

    ★½

  • Wreck-It Ralph

    ★★★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★★★

  • Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

    ★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • Spider-Man 3

    ★★★½

  • Shark Tale

    ★★★★★

  • Casino

    ★★★★★

  • Forrest Gump

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Back to the Future Part III

    ★★½

  • Back to the Future Part II

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Last Crusade

    ★★★★★

  • Bill & Ted's Excellent Adventure

    ★★½

  • Ferris Bueller's Day Off

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Temple of Doom

    ★★★★

  • Return of the Jedi

    ★★★★

  • Raiders of the Lost Ark

    ★★★★