Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • I Am Vanessa Guillen

    ★★★

  • Stutz

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Rosaline

    ★★½

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★

  • Till

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • Devotion

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Sidney

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Louis Armstrong's Black & Blues

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • If These Walls Could Sing

    ★★★

  • Good Night Oppy

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Sr.

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Athena

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Beast

    ★★½

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • McEnroe

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½