Sort by
  • Blue Beetle

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • The Blackening

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • L'immensità

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Fall

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Incantation

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Quiet Girl

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Hypnotic

  • Encanto

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★

  • Candyman

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Nineteen on Fire

    ½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★