• Old

    ★★★

  • After Hours

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Grand Hotel

    ★★★

  • Pet Sematary

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • The Sunshine Boys

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The First Purge

  • The Purge: Election Year

    ½

  • Fire in the Sky

    ★★½

  • The Night of the Hunter

    ★★½

  • Oliver!

    ★★

  • The Father

    ★★★★

  • Trees Lounge

    ★★★

  • Minari

    ★★★½