• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Jackass 4.5

  • Men

    ★★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Infinite Storm

    ★★

  • The Bubble

    ★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Moonshot

    ★★★½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★

  • Deep Water

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Last Days of Ptolemy Grey

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Contractor

    ★★★½

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ½

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • The Outfit

    ★★★½

  • The Sky Is Everywhere

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Something in the Dirt

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★★

  • Dual

    ★★★★

  • Master

    ★★★

  • Emergency

  • Fresh

    ★★★

  • When You Finish Saving the World

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • The 355

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The King's Man

    ★★★★

  • Station Eleven

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Dog Cop 7: The Final Chapter

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • Swan Song

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • All Too Well: The Short Film

  • The Shrink Next Door

    ★★★½