Sort by
  • Nope

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Spin Me Round

    ★★

  • Scream

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Strawberry Mansion

    ★★★★½

  • Death to 2020

  • Middleditch & Schwartz

  • Palm Springs

  • Miss Americana

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

  • Midsommar

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Black Mirror: Smithereens

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Us

    ★★★★½

  • Booksmart

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • mid90s

    ★★★

  • Beautiful Boy

  • The Favourite

    ★★★½

  • A Simple Favor

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Ocean's Eight

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

  • Game Night

  • Black Mirror: Crocodile

  • Black Mirror: Arkangel

  • Black Mirror: USS Callister

  • Black Mirror: Hang the DJ

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • WHAT DID JACK DO?

  • Paddington 2

  • Happy Death Day

  • It

  • Lady Bird

  • Dunkirk

  • Twin Peaks: The Return

  • Wonder Woman

  • Baby Driver

  • Beauty and the Beast

  • Get Out

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

  • Gilmore Girls: A Year in the Life

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Black Mirror: Men Against Fire

  • Black Mirror: Playtest

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

  • Black Mirror: Nosedive

  • Black Mirror: San Junipero

  • La La Land

  • The Secret Life of Pets

  • The BFG

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

  • Between Us

    ★★½

  • Hush

  • John Mulaney: The Comeback Kid

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

  • Spectre

  • Naomi and Ely's No Kiss List