Sort by
  • Love at First Sight

    ★★★

  • Choose Love

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • My Fault

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Royalteen: Princess Margrethe

    ★★½

  • Prom Pact

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Tonight You're Sleeping with Me

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • The Eternal Memory

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Making All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★½

  • I Came By

    ★★★

  • The Next 365 Days

    ½

  • Royalteen

    ★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Beast

    ½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Purple Hearts

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Huesera: The Bone Woman

  • Lightyear

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • This Much I Know to Be True

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Through My Window

    ½

  • All That Breathes

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Anonymously Yours

    ★★