Sort by
  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Hannah Gadsby: Something Special

    ★★★★

  • Jeremy Renner: The Diane Sawyer Interview - A Story of Terror, Survival and Triumph

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Ms. Marvel

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Moonfall

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Hawkeye

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Robin Robin

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

  • Dune

    ★★★★★

  • The Rescue

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The Tomorrow War

    ★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Loki

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★

  • WandaVision

  • The Dig

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★½

  • Elf Pets: Santa's Reindeer Rescue

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★★

  • Charlie Brooker's Antiviral Wipe

  • Extraction

    ★★★

  • Misbehaviour

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★½

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • 21 Bridges

    ★★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★★½