• Heart of the Matter

    ★★★½

  • Road Trip Romance

    ★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • A Tail of Love

    ★★★

  • Love, Classified

    ★★★★½

  • Curious Caterer: Dying for Chocolate

    ★★★½

  • A Royal Runaway Romance

    ★★★½

  • Always Amore

    ★★★

  • Just One Kiss

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Morbius

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • A Second Chance at Love

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • The Presence of Love

    ★★★★

  • Yellowstone Romance

    ★★★½

  • Feeling Butterflies

    ★★★

  • Welcome to Mama's

    ★★½

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Wedding Veil Legacy

    ★★★

  • The Wedding Veil Unveiled

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★½

  • Warming Up to You

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Butlers in Love

    ★★

  • Don't Forget I Love You

    ★★★½

  • The Perfect Pairing

    ★★

  • Scream

    ★★★★½

  • North to Home

    ★★★★

  • The Wedding Veil

    ★★★

  • The 355

    ★★★

  • Where Your Heart Belongs

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Hot Chocolate Holiday

    ★★½

  • Candy Cane Candidate

    ★★★

  • Metallica: 40th Anniversary Concert, Night 2

    ★★★★★

  • Metallica: 40th Anniversary - Live at Chase Center (Night 2)

    ★★★★★

  • Under the Christmas Tree

    ★★★½

  • 'Tis the Season to be Merry

    ★★★★

  • Toying with the Holidays

    ★★★

  • Christmas for Keeps

    ★★★

  • The Christmas House 2: Deck Those Halls

    ★★★★

  • Metallica: 40th Anniversary Concert, Night 1

    ★★★★★

  • Metallica: 40th Anniversary - Live at Chase Center (Night 1)

    ★★★★★

  • Mistletoe in Montana

    ★★½

  • Christmas by Chance

    ★★★

  • Days of Our Lives: A Very Salem Christmas

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • The Enchanted Christmas Cake

    ★★½

  • Ghosts of Christmas Past

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Blending Christmas

    ★★½

  • Sister Swap: Christmas in the City

    ★★★½

  • The Holiday Fix Up

    ★★★½

  • A Godwink Christmas: Miracle of Love

    ★★

  • A Royal Queens Christmas

    ★★★½

  • Holiday in Santa Fe

    ★★★½

  • A Dickens of a Holiday!

    ★★★★

  • A Fiancé for Christmas

    ★★★

  • Christmas Movie Magic

    ★★½

  • Secretly Santa

    ★★½

  • Sister Swap: A Hometown Holiday

    ★★★½

  • It Takes a Christmas Village

    ★★★½

  • Our Christmas Journey

    ★★★½

  • A Very Merry Bridesmaid

    ★★★

  • A Christmas Dance Reunion

    ★★★