Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Jason Isbell: Running With Our Eyes Closed

    ★★

  • Reggie

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • Matriarch

    ★★★

  • Hollywood Dreams & Nightmares: The Robert Englund Story

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • The Sound of 007

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Alice, Darling

    ★★½

  • Flight/Risk

    ★★½

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Men

    ★★

  • RRR

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • In the Court of the Crimson King: King Crimson at 50

    ★★★

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Bunker Game

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ★★

  • Moonfall

    ★★

  • Meet Me in the Bathroom

    ★★★

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★★

  • Don't Look Up

  • Mr. Saturday Night

    ★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Seve: Artist, Fighter, Legend

    ★★

  • This Is GWAR

    ★★★

  • Monsters Inside: The 24 Faces of Billy Milligan

    ★★

  • One More Shot

    ★½

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

  • Untold: Breaking Point

    ★★★½

  • Sundown

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Untold: Crime & Penalties

    ★★★½

  • The Retaliators

    ★★

  • The Found Footage Phenomenon

    ★★

  • Candyman

    ★★★½

  • The Protégé

    ★★½

  • Hostage: Missing Celebrity

    ★★★★

  • Yakuza Princess

    ★★½

  • Untold: Deal with the Devil

    ★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★

  • Demonic

    ★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Old

    ★★½

  • Jolt

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

  • Movie Hoarders: From VHS to DVD and Beyond!

  • Drive My Car

    ★★★★

  • The Storms of Jeremy Thomas

    ★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★½

  • Bitchin': The Sound and Fury of Rick James

    ★★★½

  • Infinite

    ★★

  • F9

    ★★½

  • Ape vs. Monster