• Spooky Buddies

    ★★★½

  • Bad Santa 2

    ★★★★

  • Clueless

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★

  • West Side Story

    ★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • 17 Again

    ★★★★

  • Honest Thief

    ★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★★½

  • Nausicaä of the Valley of the Wind

    ★★½

  • My Neighbor Totoro

    ★★★

  • Lupin the Third: The Castle of Cagliostro

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★

  • Kiki's Delivery Service

    ★★★★½

  • Ponyo

    ★★★★