Sort by
  • Argylle

    ★★

  • Sixty Minutes

    ★★½

  • Lift

  • Everydaytalents

    ★★★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

  • Napoleon

    ★★

  • Onimusha

  • Daemonium

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

  • The Conference

    ★★½

  • Dark Harvest

    ★★★

  • Sister Death

    ★★★

  • Ballerina

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • maboroshi

    ★★★½

  • Expend4bles

  • Once Upon a Crime

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★½

  • The Nun II

    ★½

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★½

  • El Conde

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Killer Book Club

  • Gran Turismo

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Heart of Stone

    ★★

  • Zom 100: Bucket List of the Dead

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • The Out-Laws

    ★½

  • Hidden Strike

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Adipurush

    ★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★½

  • Nimona

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • My Fault

    ½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • The Mother

    ★★½

  • AKA

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Blood & Gold

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • The Last Kingdom: Seven Kings Must Die

    ★★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★½

  • Surrounded

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • heart beat

    ★★★★